O firmieFinanseUbezpieczeniaFinanse, ubezpieczenia onlineE-papierosyDekoracje kościołówGaleriaKontakt
Prokam System
Twój Samochód
Twoje Życie
Twoja Firma
Twoja Rodzina
Twój Dom
Turystyczne
OC (Odpowiedzialność Cywilna)
Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe
Twoja Rodzina

Większość z nas nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że może nam się stać coś złego. Dlatego tylko bardziej przezorni widzą potrzebę ubezpieczenia swojego życia. Na wszelki wypadek.

Martwisz się o swoją rodzinę? Wypadki i poważne choroby przecież się zdarzają. Co wtedy? Niespłacony kredyt, brak pieniędzy na leczenie dzieci, na szkołę. Czy wiesz, że poczucie bezpieczeństwa można kupić? I wcale nie jest to drogie. Nie czekaj, ubezpiecz się dzisiaj. Jeżeli jesteś już w programie ubezpieczeniowym, sprawdź, czy jest rzeczywiście nowoczesny!


Pomożemy dopasować zakres ubezpieczenia, abyś czuł się bezpieczny o siebie i o swoją rodzinę.
Stworzyliśmy pakiety dostosowane do wymogów naszych klientów.

Opłaty za polisy są już od 16zł miesięcznie. Najbardziej wybierane pakiety są za 36,80zł oraz 65zł.

Nie zwiększamy opłat miesięcznych ze względu na wiek osoby.
Osoba w wieku 25 lat i 60 mogą otrzymać dokładnie taką sama ofertę.

Kto może się ubezpieczyć:
  • osoba która ma ukończone 18 lat lecz nie skończyła 65 lat
  • posiada dowód osobisty
  • nie jest chora na cukrzyce, choroby serca, nowotwór
  • jest już ubezpieczona grupowym ubezpieczeniem na życie Allianz Rodzina

 

Świadczenia opiekuńcze dla Ubezpieczonego i Rodziny

 

Przykłady wzięte z życia

 

Organizacja procesu rehabilitacyjnego.

Pacjent przebywa w szpitalu w celach diagnostycznych i otrzymał skierowanie na kolejne badania w innym szpitalu. Zapewniliśmy transport ze szpitala do szpitala.

Pacjent miał uraz stopy. Była niedziela. Pacjent prosił o dostarczenia kul w ciągu najbliższej godziny. Zakupiliśmy i dostarczyliśmy potrzebne kule.

Potrzebna była rehabilitacja po złamaniu nogi. Pacjent umówił się za naszym pośrednictwem na ustalenie przebiegu rehabilitacji.

Pacjent doznał urazu nogi, miał nogę w gipsie. Pacjent prosił o transport do szpitala na wizytę kontrolną. Zapewniliśmy ambulans – konkretnego dnia na konkretną godzinę.

Pacjent hospitalizowany po przebytym zawale – zorganizowaliśmy transport do miejsca zamieszkania.

Pacjent po urazie kręgosłupa mieszka sam i praktycznie nie ma możliwości samodzielnego zakupu kul. Dostarczyliśmy mu kule do miejsca zamieszkania.

Pacjentowi hospitalizowanemu po wypadku na motorze zorganizowaliśmy proces rehabilitacyjny i dostarczyliśmy sprzęt rehabilitacyjny.

Pacjent skręcił nogę i nie wiedział, do jakiego lekarza powinien się zwrócić i czy powinien chodzić. Po rozmowie z lekarzem zorganizowaliśmy mu transport do szpitala.

Pacjentka z urazem kręgosłupa po wypadku samochodowym otrzymała od nas informacje dotyczącą przysługującej jej pomocy. Dokonaliśmy także zwrotów kosztów za wizytę u ortopedy oraz zabieg rehabilitacyjny.

 

Wizyty lekarskie

Mały Jaś, biegając po podwórku, przewrócił się i głęboko rozciął sobie nogę. W szpitalu założono mu pięć szwów i opatrunek. Opatrunek trzeba zmienić. Rodzice dzwonią do Mondial Assitance. Wysyłamy do domu małego Jasia pielęgniarkę, która trzy razy zmienia mu opatrunek.

 

Gdy nadejdzie najgorsze...

Zorganizowaliśmy wizytę u psychologa dla naszej klientki, której zmarł mąż.

Dziecko zmarło po porodzie. Zapewniliśmy matce wizytę u psychologa.

Młode małżeństwo straciło dziecko w wypadku. Zorganizowaliśmy wizytę u psychologa.

 

Konsultacje lekarskie i dostęp do infolinii „Baby Assistance”

Pacjent miał bule kręgosłupa. Otrzymał od nas konsultację medyczną oraz informację, do jakiego lekarza należy się udać.

Rodzicom dwuletniego dziecka udzieliliśmy informacji o działaniu leków, które mu podają.

Pacjentowi ze złamaniem ręki udzieliliśmy informacji o działaniu leków. W aptekach brakowało jednego z przepisanych mu specyfików i pacjent pytał, czy konieczne jest jego zażywanie.

Telefon od zdenerwowanego taty, który został sam w domu z trzyletnim synem. Od dwóch godzin syn ma wysoką temperaturę, ok. 40 stopni. Tata podał mu po kolei, w odstępach 15-minutowych, APAP i Paracetamol, w dawkach odpowiednich dla 3-latka, zgodnie z informacją na opakowaniu. Pyta, co ma zrobić dalej. Decyzja lekarza infolinii medycznej: konieczna natychmiastowa wizyta w szpitalu. Powód: przedawkowanie paracetamolu, który był składnikiem każdego z leków podanych dziecku. Efekt: uratowane życie trzyletniego dziecka.

Telefon od pani skarżącej się na ból brzucha i zawroty głowy. Nie chce iść do lekarza, ma zamiar poczekać na poprawę do jutra. Po krótkiej rozmowie lekarz Mondial Assistance dowiedział się, że poprzedniego dnia pani jadła grzyby. Powód złego samopoczucia: zatrucie pokarmowe. Zalecenie lekarza: natychmiastowa wizyta w szpitalu. Efekt: uratowanie życia.

Telefon od 20-latka. Usunął kleszcza, teraz ma wysoką gorączkę i zaczerwienienie w miejscu ugryzienia. Powód dolegliwości: zakażenie bakteryjne lub wirusowe. Zalecenie lekarza: zażyć tabletki przeciwgorączkowe, przemyć miejsce wodą utlenioną i udać się do lekarza, profilaktycznie zażyć antybiotyki, aby uniknąć powikłań związanych z ewentualnym zakażeniem boreliozą. Efekt kontaktu z infolinią: w wyniku zaleconej wizyty u lekarza, pacjent uniknął komplikacji związanych z ewentualnym zakażeniem boreliozą.

 

 

Ubezpieczenie „Allianz Rodzina” oferuje szeroki zakres świadczeń, zabezpieczając Cię na wypadek choroby, inwalidztwa. Chroni też Twoją rodzinę. Gdy Ciebie zabraknie, pieniądze otrzymają Twoi najbliżsi.

Być może masz już ubezpieczenie na życie. Warto wiedzieć, że ubezpieczenia różnią się między sobą. Elastyczny system wypłaty świadczeń zapewnia Twojej rodzinie więcej pieniędzy w razie Twojej śmierci, w innych – w razie potrzeby, Ty otrzymasz środki. Zwykle najbardziej martwimy się o dzieci. Czy będziemy mieli pieniądze, gdy zachorują? Allianz proponuje ubezpieczenie, które obejmuje nie tylko Ciebie, ale też dzieci, współmałżonka, rodziców i teściów.

Nie czekaj, ubezpiecz się juz dzisiaj, bo jutro może być za późno.
ZADZWOŃ 500 076 253O firmieFinanseUbezpieczeniaFinanse, ubezpieczenia onlineE-papierosyDekoracje kościołówGaleriaKontakt