O firmieFinanseUbezpieczeniaFinanse, ubezpieczenia onlineE-papierosyDekoracje kościołówGaleriaKontakt
Prokam System
Twój Samochód
Twoje Życie
Twoja Firma
Twoja Rodzina
Twój Dom
Turystyczne
OC (Odpowiedzialność Cywilna)
Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe
Ubezpieczenia
Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń:
  • samochodowe
  • na życie
  • majątkowe
  • zdrowotne
  • turystyczne
  • i wiele innych
Lepiej ubezpieczyć się, niż żałować, że się nie ubezpieczyło.

Szkody osobowe i majątkowe zdarzają się praktycznie co chwilę. Ciężko spotkać osobę, która nigdy w życiu nie miała wypadku. W Naszym umyśle jest przekonanie: "mnie to nie spotka". Błąd!!!
Jako doradca ubezpieczeniowy mogę dobrać najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe za relatywnie niską cenę. Sam osobiście ubezpieczyłem się na życie, ubezpieczam moja rodzinę,  mam ubezpieczony samochód z optymalnym dla mnie zakresem, ubezpieczyłem dom.

Wydawało mi się, że nic mnie i moich bliskich nie spotka. I tu się myliłem. Kuiłem samochód i miałem dwie kolizje z innym samochodem. Na szczęście nie z mojej winy. Jednak dzięki ubezpieczeniom udało mi się szybko odzyskać odszkodowanie i naprawić pojazd. Chwilę później nad moją miejscowością przeszła nawałnica i zaczął padać grad. Samochód do naprawy, tynki w pracy zniszczone. Ubezpieczenie się przydało. Kolejne: wyjazd służbowy - przyz nieuwagę złamałem palec. Odszkodowanie bardzo mnie ustatysfakcjonowało.
Możliwe, że już nie będę miał szkody, ale wiem, że w trudnych czasach to firmy ubezpieczeniowe mi pomogły i obecnie jestem zadowolony i czuję się bezpiecznie. A zapłacona składka zwróciła mi się wielokrotnie.

Każdy w jakiś sposób się ubezpiecza, jednak nie każdy jest świadomy dlaczego się ubezpiecza i jaki zakres ubezpieczenia posiada.
Przynieś do mnie swoje ubezpieczenie, a powiem Ci, czy to jest to co naprawdę potrzebujesz.

Dla moich klientów oferuję pomoc w razie wypadku, szkody, kolizji drogowej.
Nie musicie zastanawiać się jak postąpić w danej chwili.
To zadanie należy do mnie.


DZWOŃ:  500 076 253


O firmieFinanseUbezpieczeniaFinanse, ubezpieczenia onlineE-papierosyDekoracje kościołówGaleriaKontakt